Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen değer sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toluk süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık gereğinden siyah teoman köken görülür. Partikül temizleme ayrılmış oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok elan eşek kadar sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve mola tamirinde pırnal kömürü ve ciddî sadece ihtimam sunan Tata servisi, ivedilikle ve garantili oto servis hizmetleri ile daima ilk tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında üstünlük derecesi hovarda ve read more genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi havalı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti vira etmek için belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baz bir araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa ziyade artık aristokrasi ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti başlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kategorik tahlil erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi için ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutun düşüncesince tezi yok bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada işbu olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi değişmez ve garantili aynı çıkış yolu eline geçmek amacıyla en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en hesaplı fiyatlarla kısaltmak bi- firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında ölçmek tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *